Загрузка...
Загрузка...

Гороскоп на 17 липня 2018 року. Передбачення для всіх знаків ЗодіакуСьогоднішній гороскоп не схиляє до легковажності і здатний наділити вас незвичайним завзятістю.
Передает:zakarpatpost.net

Можливо, у вас буде стимул братися далеко не за всі справи, проте то, за що ви все-таки візьметеся, буде для вас дійсно важливим.

Скористайтеся цим днем, щоб розставити пріоритети і визначити бажану для себе мету на найближче майбутнє, а також хоча б на крок, але наблизитися до цієї мети. Прислухайтеся до своєї інтуїції і до своїх снів – сьогодні вони здатні дати чимало цінних порад. Крім того, день хороший для грошових вкладень і обережних інвестицій, але не підходить для покупок і витрат – почавши витрачати, сьогодні вам буде важко зупинитися.

ОВЕН

Сьогодні Овен буде наполегливо йти до своєї мети, особливо якщо ця мета схожа на пачку грошових купюр. Навіть не намагайтеся умовити Овна відступитися від своїх задумів – він сприйме це як невдалий жарт. А якщо і відступиться, то тільки лише для того, щоб підійти до своєї мети з іншого боку. У будь-якому випадку сьогодні у Овна великі шанси ґрунтовно поліпшити своє фінансове становище.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні Телець готовий буде звиватися вужем, аби тільки переконати оточуючих у своїй правоті! Інше питання, навіщо це Тельцю потрібно? Чи не краще витратити цю енергію на досягнення реальних цілей? А вже якщо сьогодні і доводити щось оточуючим, то краще не свою правоту, а свою незамінність. І не кому попало, а начальнику, від якого залежить кар’єра і зарплата.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні Близнюки можуть з подивом виявити в собі незвичайну гнучкість і дипломатичність. З боку це може навіть здатися поступливістю і небажанням відстоювати свою позицію. Але не тут-то було! Якщо Близнюки сьогодні і погодяться з чужою думкою, то зроблять це виключно для того, щоб звільнитися від опонента. Надійдуть ж вони все одно по-своєму.

РАК

Сьогодні  день у Рака може пройти в нескінченних суперечках і дискусіях ні про що. І не те щоб Раку було життєво важливо довести якісь зі своїх думок. Швидше, робитися це буде з простого спортивного інтересу. Сьогодні Рак готовий азартно доводити будь-яку нісенітницю, в яку і сам не особливо вірить. З цієї причини сперечатися з ним в цей день – справа пуста.

ЛЕВ

Сьогодні день у Льва обіцяє пройти під знаком підвищеної активності і діяльності. Більше того, своїм власним активності Льву здасться недостатньо, тому він зробить все, щоб будь-яким чином заперечує в свої справи оточуючих. Головне, не робити цього занадто прямолінійно, щоб оточуючі нічого не запідозрили і не відмовилися надягати на себе ваш хомут.

 ДІВА

Сьогодні Діві непогано буде більше часу присвятити спілкуванню з дітьми. Якщо своїх дітей немає, не біда: цілком підійдуть молодші брати, сестри, племінники, ну або на крайній випадок – сусідські діти. Навіть якщо таке спілкування не принесе ніякої конкретної користі, сьогодні воно наповнить Діву зарядом позитивної енергії. А хіба цього мало?

ТЕРЕЗИ

Сьогодні  в душі Терезів прокинеться не тільки великий стратег, але і великий тактик. Навіть не думайте відмовити їх від будь-яких задумів – тільки неприємності наживете. Все, що Терези задумали сьогодні, вони будуть прагнути здійснити будь-яким можливим для них способом (у тому числі і йдучи по головах). І вислуховувати чужі заперечення в цей день в їх плани не входить ні крапельки.

СКОРПІОН

Сьогодні Скорпіон може відчувати серйозні сумніви, що заважають йому прийняти якесь важливе для себе рішення. Втім, якщо через це Скорпіон здасться комусь занадто нерішучим, то даремно. Просто зірки гороскопу сьогодні схиляють його ретельно зважувати кожен свій крок. Зате коли рішення буде прийнято, то від сумнівів не залишиться і сліду, а будь-які спроби змусити Скорпіона згорнути з обраного ним шляху ні до чого не приведуть.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні Стрілець буде схильний проявляти незвичайну завзятість – причому з будь-якого, навіть самого незначного, приводу. Переспорити або піддати його в цей день буде важко, так, по суті, і непотрібно. Швидше за все, вже через день-другий причина спору здасться самому Стрільцю дрібною і сміховинною. Так що варто через це ламати списи? А ось заслужити репутацію сварливого сперечальника сьогодні дуже навіть легко.

КОЗЕРІГ

Сьогодні Козеріг може відчувати певне невдоволення своїм статусом. Втім, невдоволення це буде не гострим. Просто раз у раз у Козерога може виникати бажання зміцнити і поліпшити свій імідж в очах оточуючих. У цей день у Козерога дійсно буде шанс краще зарекомендувати себе в очах начальства. Ну, і в очах протилежної статі виставити себе у вигідному світлі можливість теж буде змога.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні у Водолія цілком може загостритися материнський (ну, або батьківський) інстинкт. Не дивно, якщо протягом дня вам будуть неодноразово приходити в голову думки про продовження роду і зміцнення відносин з коханою людиною. У цей день у Водолія є шанс вивести свої відносини на новий рівень: прийняти рішення про те, щоб створити сім’ю або завести дитину. Ну а якщо Водолій сьогодні хоче просто себе порадувати, можна принести в будинок кошеня чи хом’ячка.

РИБИ

Сьогодні Риби з одного тільки спортивного інтересу готові будуть наполегливо доводити оточуючим будь-яку свою думку, якою б безглуздою вона не була. Вступати з ними з цього приводу в суперечки – заняття абсолютно порожнє. Тим більше, що через півгодини Риби з тим же запалом можуть почати доводити абсолютно зворотне. Ну а самим Рибам цей день краще провести в спілкуванні з дітьми або підлітками. От уже хто буде здатний слухати їхні міркування, роззявивши рот!