Загрузка...
Загрузка...

Станом на 1 серпня в Україні буде оголошено воєнний стан


Вбивство журналіста Шеремета стало останньою краплею для української влади. Продовження терактів, провокацій та невиконання російськими окупантами мінських домовленостей – результат введення в державі воєнного стану.передає perelaznews.blogspot.com

 У результаті, із 1 серпня відповідний указ буде оголошено офіційно. Про це повідомили джерела, наближені до Адміністрації Президента. Новину передає ONPRESS.INFO. «Станом на 1 серпня в Україні буде оголошено воєнний стан.

 Інакше не можна. Люди в АТО гинуть, мають тисячі обов’язків і ніяких прав. Якщо це продовжувати, воєнного перевороту і нового Майдану не уникнути. Війна – значить війна», — розповів нардеп блоку Петра Порошенка анонімно для українських ЗМІ. Додав, що українцям не варто боятися воєнного стану, адже із ним, навпаки, буде порядок. «Поки військові гинуть, захищаючи Україну, в мирних містах гуляють, святкують із салютами… Вночі молодь скаче на дискотеках. Це не діло.

Має бути по моралі і по закону», — завершив нардеп. Нагадаємо, про воєнний стан заговорив і секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов. «Безперервні обстріли із застосуванням російськими агресорами забороненої Мінськими угодами потужної зброї, сучасних засобів наведення та корекції вогню призводять до значних втрат серед наших військових. За останню добу ми втратили 7 українських військових, 14 – поранено.

У разі продовження цих небезпечних тенденцій, Україна вживатиме всіх необхідних заходів для захисту цілісності нашої країни та безпеки громадян, аж до внесення до порядку денного РНБО питання щодо запровадження воєнного стану», — зазначив Турчинов.
Джерело Новин