Загрузка...
Загрузка...

ШОКУЮЧА ЗМІНА ПОГОДИ!!! Синоптики сповістили прогноз на тиждень, після якого ви засумніваєтеся, що травень почався…В Україні наступного тижня прийде потепління і грозові дощі. На вихідних українців очікує потепління до 24 градусів тепла, винятком стане захід країни – тут пройдуть грозові дощі, а стовпчик термометра коливатиметься в межах 12-14 градусів, передає Корупція.Інфо
передает:http://korupciya.com/

Наступного тижня, як повідомляють в Укргідрометцетрі, температура повітря вдень на півдні підніметься до 27 градусів тепла.

Прогноз погоди на тиждень. На вихідних українців чекає потепління на всій території, крім західних областей. Наприклад, у Львові вдень повітря прогріється всього до 12-14 градусів вище нуля, в Тернопільській області стовпчик термометра коливатиметься в межах 16-18 градусів. Крім того, на заході очікуються грозові дощі.

На решті території – мінлива хмарність. На півдні, в центрі, півночі та сході температура повітря підніметься до 24 градусів тепла.

У неділю на півдні очікується значне потепління. Так, в Херсонській області температура повітря підніметься до 27 градусів вище нуля. У центральних областях України стовпчик термометра підніметься до 23-25 градусів, на півночі – до 23, а на сході – до 24 градусів тепла. Тут очікується мінлива хмарність.

У Києві та на заході країни очікуються грозові дощі. У столиці повітря вдень прогріється до 23 градусів, в той час як в західних областях стовпчик термометра підніметься до 13-15 градусів вище нуля.

Першого травня погода в Україні практично не зміниться. Так, на півночі, в центрі та на сході стовпчик термометра підніметься до 23-25 градусів вище нуля. На півдні потеплішає до 27 градусів. У західних областях і в Києві триватимуть грозові дощі. При цьому в Києві стовпчик термометра коливатиметься в межах 21-23 градусів, а на заході стовпчик термометра буде коливатися в межі 13-16 градусів.

Другого травня грозові дощі пройдуть у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій областях. На решті території України очікується невелика хмарність. На заході потеплішає до 19-21 градуса. На півдні, півночі, в центрі та на сході стовпчик термометра коливатиметься в межах 23-25 градусів вище нуля.