Загрузка...
Загрузка...

Бабине літо відступає, але є і хороша новина


Синоптики розповіли, що чекати українцям від погоди сьогодні, 22 жовтня і про те чим порадує їх погода

Передает:politeka
Зокрема, вони вказують, що бабине літо остаточно покине країну, а 22 жовтня в Україні погода буде холодною і місцями дощовою.

Тим часом синоптики повідомляють, що заморозка сьогодні і в найближчий тиждень не буде. Лише 28 жовтня температура повітря складе 0 градусів, і до кінця місяця не опуститься нижче цього показника.

А середня температура по країні 22 жовтня буде коливатися в межах + 9 … + 11 градусів.

Так, 22 жовтня в більшості областей днем буде хмарно і час від часу з’являтиметься сонце. Дощитиме лише на Сході. Там температура знизиться і буде коливатися в межах + 7 … + 9 градусів тепла.

Вночі температура сягатиме +4 … + 7 градусів тепла. Найтепліше буде в південній частині – до +12 градусів. У центрі України буде прохолодно – + 7 … + 8 градусів і вітряно – до 10 м/с.

Найхолоднішу погоду прогнозують в Сумах – до +5 … + 7 градусів тепла і в Чернігові – +6 … + 8 градусів. На Заході вдень очікується без опадів. Температура прогріється до +11 … + 14 градусів тепла.

Хоча практично на свій території країни варто очікувати нічні та ранкові тумани, синоптики кажуть про добру новину. Зокрема, заморозка в Україні не очікується, стверджують вони.

Тим часом, як писала Politeka, в шести областях нашої країни вже пройшли заморозки це було 8 жовтня у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях. Там на ґрунті місцями заморозки 0-4 °.