Загрузка...
Загрузка...

Всі за землею! Стало відомо, якою буде ціна гектара землі після скасування мораторію


Заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк заявив, що якщо б ринок запустився, ціна одного га коливалася б від 50 до 60 тис. грн.

Передает:korupciya
Ціна одного гектара землі сільськогосподарського призначення в Україні в разі скасування мораторію на її продаж може становити 50-60 тисяч гривень.

Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк в ефірі телеканалу ICTV, передає «Економічна правда».

"Тіньовий ринок землі буде існувати, поки діятиме мораторій на її продаж. Якщо б ринок запустився, ціна одного га коливалася б від 50 до 60 тис. грн", – повідомив Мартинюк.

За його словами, мораторій на продаж сільгоспземель діятиме до тих пір, поки не буде проголосований закон про обіг земель сільгосппризначення.

"Та епопея, яку ми бачимо сьогодні з продовженням мораторію, – це ніщо інше, як голий піар для того, щоб сподобатися людям і сказати, що їх захистили", – додав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Він уточнив, що виступає проти продажу землі агрохолдингам та іноземцям.

"Можливо допустити обіг землі між фермерами-українцями – фізичними особами в тих обсягах, які необхідні для створення сільськогосподарського підприємства", – зазначив прем'єр.

Мартинюк додав, що в земельний кадастр внесено 70% всіх ділянок, Госгеокадастр повністю забезпечує процес передачі ділянок в оренду.