Загрузка...
Загрузка...

“СБУ є “ручною собачкою” Порошенка…”: Український нардеп зробив скандальну заяву

Український нардеп від партії "Батьківщіна" зробив гучну заяву в прямому ефірі популярного українського телеканалу.
Передает:https://korupciya.com/


За словами Сергія Власенка, Петро Порошенко зробив з СБУ "ручний" орган, який займається тим, що переслідує всіх ворогів Президента.

"СБУ з правоохоронного органу перетворилося в ручну собачку Порошенко, яку він нацьковує на тих людей, які йому не дуже подобаються", – йдеться в заяві.

Популярне: "Кривава революція, лист Путіну та постачальник зброї": Надія Савченко розкрила свої таємниці прямо в залі суду

Соратник Тимошенко додав, що саме з цієї причини плівки, які опублікував екс-нардеп Олександр Оніщенко навіть не будуть розслідувані. За словами Сергія, антикорупційний прокурор передав розслідування в СБУ, і тепер ця справа затягнеться до того моменту, поки Порошенко не покине свій пост.

"Антикорупційний прокурор, на жаль, передав це розслідування в СБУ. Не думаю, що правоохоронні органи, а понад те, така ручна для президента Служба розслідуватиме справу, в якому вони, очевидно, повинні вийти на Петра Порошенко".

Нагадаємо, що НАБУ відкрило кримінальне розслідування за фактом отримання соратниками Порошенка і самим Президентом хабара від екс-чиновника Януковича за закриття проти нього кримінальної справи.