Загрузка...
Загрузка...

“Потрібно скасувати примусовий призов”: Гриценко зробив гучну заяву


Лідер партії "Громадянська позиція", колишній міністр оборони України (2005-2007 рр.) Анатолій Гриценко виступив проти примусового призову в армію.

"Я проти того, щоб повернути строкову службу для всіх. Я скажу більше, я за те, щоб її повністю скасувати", – заявив екс-міністр оборони.

Передает:korupciya

Він додав, що виступає за скасування примусового призову в армію і в інші силові структури.

"Кажу про це зараз відкрито, ніяких несподіванок не буде. І ця моя позиція не змінилася вже років 20 точно. Коли був міністром оборони, а ще до того – коли працював у виборчому штабі Ющенка, я написав тоді, запропонував, а Віктор Ющенко йшов на вибори, затвердив це, що у нас з 2010 року повністю буде контрактна армія", – розповів Гриценко.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

"Мене звільнили в 2007 році, я не встиг цього зробити. Повірте мені, як я оголосив, що осінній призов 2009 року буде останній, а далі повністю добровільний контракт, так би воно й було. На жаль, потім помінялися пріоритети, змінилися міністри, зараз така ось ситуація. Я проти того, щоб було повернення примусового призову", – додав лідер "Громадянської позиції".

При цьому, відповідаючи на запитання слухача, а чи не варто чиновників зобов'язати проходити 10-річну службу в армії, Гриценко висловив думку, що армія формує у людей хороші якості, які будуть корисні майбутнім державним чиновникам.

"Обов'язковість, турбота про життя і здоров'я підлеглого, обов'язкове виконання всіх своїх обіцянок, своєчасна планова робота – ось це ті риси, які допомогли б державним чиновникам працювати ефективніше в інтересах людей", – зазначив політик.

Зараз українська армія комплектується за рахунок призову на строкову та договірну службу чоловіків від 18 років.