Скандальна заява Фейгіна: долю візиту Савченко у Москву вирішувало ФСБРішення про візит народного депутата Надії Савченко в Росію могло прийматися на рівні керівництва Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії.
передает:http://korupciya.com/

Про це заявив колишній адвокат Савченко Марк Фейгін в інтерв'ю.

"Мені передав консул Брескаленко, який зустрічався з нею в день її прильоту: вона проїхала за звичайним українським закордонним паспортом – не за дипломатичним, розумієте. Її пропустили за звичайним паспортом, що свідчить про те, що вона перебувала в повній владі співробітників ФСБ, які її пропускали (у нас на кордоні прикордонним контролем займаються співробітники ФСБ), – пояснив Фейгін.

На його думку, якби Савченко задіяла дипломатичний паспорт, то могли б діяти "міжнародні обмежувачі".

"Надія приїхала, і чого вона домоглася? Якщо ви бачили публікації в "Коммерсанте", в "Известиях", не кажучи вже про коментарі Чуркіна і Пєскова: дивіться, як у нас добре, до людини немає юридичних претензій, може будь-хто приїхати, і ніяких небезпек, цих вигадок українців", – додав адвокат.

Нагадаємо, вранці 26 жовтня Савченко прибула до Москви, щоб взяти участь у засіданні Верховного суду РФ, який розглядає апеляцію у справі українських політв'язнів Миколи Карпюка та Станіслава Клиха.

Нещодавно Фейгін заявив, що після візиту Савченко до Москви, у справі захисту ув'язненого українського журналіста Романа Сущенка виникли додаткові проблеми.
Технологии Blogger.