Відома українська телеведуча мало не попала в рабство – Мережу приголомшила її розповідьВідома українська телеведуча мало не попала в сексуальне рабство – Мережу приголомшила її розповідь
передает:http://korupciya.com/

Олена-Христина Лебідь розкрила понад шістдесят афер
Напередодні прем'єри нового сезону "Аферистів в мережах" ведуча Олена-Христина Лебідь розповіла про найбільш шокуючі розслідування і небезпечні перипетії, в які вона влазила, намагаючись вивести на чисту воду аферистів
За кілька сезонів проекту Олена-Христина розкрила понад шістдесят афер. Разом зі своєю командою ведуча спіймала на гарячому і показала в ефірі: шахраїв, альфонсів, збоченців, зрадників і бажаючих розбагатіти за рахунок інших.
– Олена-Христина, у "Аферистів в мережах" дуже багато фанатів. Про це говорять високі рейтинги кожного з сезонів проекту. До яких найрадикальніших зовнішніх трансформацій довелося вдатися під час зйомок, щоб вас не "розкусили" завчасно, впізнавши у вас ведучу?
– Взагалі, матеріал був знятий два роки тому, щось – рік тому. Бо дійсно стали часто впізнавати. А це – мінус конкретно для цієї передачі. Але маскуватися доводилося все одно. Та так, що в один і той же день я була матусею з дитиною і гламурною фіфою для одного і того ж таксиста – не впізнав.
– Розкажіть про найнебезпечніший випадок на зйомках нового сезону?
– ЛІС – кодове слово. Як тільки мене везуть в ліс, я розумію – буде боляче. Афера з лісом зазвичай банальна: там або луплять, або залякують. Тут було і те, і інше. Хоча зав'язка афери – казкова мрія будь-якої дівчини. Аферисти завжди майстерно маскують свої істинні цілі. Так що потім дівчина з казки доброї потрапляє в казку злу, де чудовисько не перетворюється в принца, ну ніяк, блін. А конкретно в тій "казці" – розслідуванні з'ясувалося, що чудовиськ в лісі ще й двоє.
– Які нові види афер і шахрайства вам вдалося виявити під час зйомок?
– Нові будуть всі. Але запам'яталася абсолютно несподівана вербування у віртуальні повії. Тому що все було закручено так, що здогадатися неможливо! І я розумію, чому ця афера працює – дівчата просто не здогадуються, що на їх шиї вже затягується петля сексуальної кабали! Занадто гарно все спочатку обставляється – а потім "хоп", і мої голі фотки у афериста на руках! Це та афера, де мені навіть жартувати перехотілося. При всьому своєму безжурному оптимізмі!
Технологии Blogger.