Загрузка...
Загрузка...

Трагічна новина: голова ради міністрів був по звірячому вбитий


Звинувачений в спробі перевороту в “ЛНР” голова так званої ради міністрів Геннадій Ципкалов НЕ повісився у камері, а був убитий особистою охороною ватажка терористів Ігоря Плотницького.

Про це заявив знаходиться в Москві колишній “спікер парламенту ЛНР” Олексій Карякін

“Плотницкий говорить речі, які не може довести. Він уявив себе царем на цій території і здійснює зачистку всіх, хто міг би скласти йому конкуренцію. Офіційна версія невірна. Ципкалов був убитий особистою охороною Плотницького. Не розумію, хто взагалі в прокуратурі міг придумати цю формулювання, що він повісився через побоювання за своє життя “, – зазначив бойовик.

Карякін стверджує, що виїхав з Луганська ще 28 березня.

“У Луганську перебувати мені було б зараз небезпечно, але всі мої думки – про повернення на територію” ЛНР “. Однак сьогодні генпрокуратура де-факто є спецслужбою України на нашій території. Основна частина працівників залишилася з українських часів, багато хто навіть брали участь в АТО з боку ВСУ, а тепер працюють в прокуратурі ЛНР і зачищають тих, хто зі зброєю відстоював “республіку”, – додав Карякін.

Ципкалов нібито вчинив самогубство в ніч на 24 вересня після свого затримання. Крім того, в підвалах “ЛНР” був убитий один з керівників “народної міліції” Віталій Кисельов.

“Цієї ночі, розуміючи, що надана інформація несе загрозу для його життя, Ципкалов вчинив самогубство шляхом повішання”, – говорилося в повідомленні терористів “ЛНР”.

Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба “Анализ рынков”
Джерело Новин
Технологии Blogger.