Остап Ступка – про смерть дружини Євгена Нищука: Люди вмирають не від хвороб, а від образ


– Сьогодні зі сну не стало матері мого сина, дуже талановитої актриси, моєї дружини, рідної душі Оксани Батько-Нищук. Дуже щира і відкрита людина, так сильно любила людей. Її блискуча Мавка з “Лісової пісні” наших студентських років завжди буде чином безсмертя … її одержимість і розтерзаність з Богданом Ступкою  в “Королі Лірі” вражала всіх чесністю. Наша любов до “Ассо та Піаф” була відображенням складних, але таких великих і сильних почуттів. Це шок. Це божевільна втрата. Це переживання за сина, як він це перенесе. Дуже боляче. Поставте, будь ласка, за Оксану свічку в церкві, – написав міністр.

Два тижні тому вона зазначила 43-й День Народження і раптом – таке нещастя… Колеги і близькі актриси в шоці. Коли зателефонували двоюрідній сестрі Оксани, екс-дружині актора Остапа Ступки Ірина розридалася прямо в трубку: “Сонечко, мені не до коментарів, не зараз…”

Дмитро Ступка, який ще кілька місяців тому репетирував з Оксаною Батько спектакль “Станация”, сказав нам: “Знаю, що у неї були проблеми зі здоров’ям – щось з ногами… Тому, по-моєму, вона і не змогла грати. Дуже добра і відкрита дівчина, неймовірно шкода…”

“Останнім часом їй було важко ходити”

Остап Ступка, близько знав Оксану Батько, розповів:

– Одним реченням розповісти, що могло погубити Оксану, не розкажеш, багато факторів наклалося, – важко зітхаючи, відповів син Богдана Ступки. – Всього накопичилося багато. Так, останнім часом Оксана часто бувала у лікарів – не знаю точного діагнозу, але у неї ноги німіли, віднімалися. Їй було важко ходити.

– Кажуть, у Оксани була депресія останнім часом…

– Чого гріха таїти… Знаєте, як сказав колись мій батько Богдан Сильвестрович, царство йому небесне, – “Люди помирають не від хвороб. Люди вмирають від образ, самотності і відчуття, що ти нікому не потрібен”.

– Кажуть, Оксана померла уві сні. Що сталося?

– Знаю тільки, що напередодні вона втрачала свідомість, сильно вдарилася головою.

– Швидку викликали?

– Її донька знайшла на балконі…

– А в лікарню чому не забрали?

– Вона була категорично проти госпіталізації. Рідні вмовляли її, і я знаю лише те, що сьогодні вона повинна була поїхати на МРТ голови і на крапельницю.

– Коли буде похорон і прощання?

– Поки невідомо.
Джерело Новин
Технологии Blogger.