Санкції працюють. Економіст розповів, від чого найбільше потерпають росіяниСанкції та так звані контрсанкції призвели до того, що обсяги аграрного виробництва в Росії зростають, однак якість товарів падає.
передает:http://market.korupciya.com/

Про це заявив директор Центру досліджень постіндустріального суспільства і професор Вищої школи економіки в Москві Владислав Іноземцев в інтерв'ю виданню "Новое Время".

Так, за його словами, через заборону імпортної свинини, відбувається дефіцит цього продукту, тож виробники зменшили кількість свинини в ковбасі.

"Дуже багато скандальних випадків, коли сметана плавиться, якщо до неї піднести запальничку – через те, що замість нормального молока використовують незрозумілу масу. Те ж саме у сирах, величезна кількість фальсифікату. Смакові якості продукції знизилися дуже сильно", – наголосив експерт.

При цьому він наголосив, що попри таку ситуацію, пересічні росіяни продовжують вірити – їхня країна піднімається з колін.

"Підтримка влади дуже сильна, а альтернативні варіанти відповідей на основні виклики, з якими стикається країна, практично не чути", – додав Іноземцев.

Технологии Blogger.