Опубліковано топ-5 “офшорних королів” у РадіПісля перевірки звітності про доходи виявилося, що багато чиновників та депутатів володіють фірмами, які знаходяться в офшорних зонах.
передает:http://korupciya.com/

Аналітику відповідних даних, які були зазначені в електронних деклараціях проаналізували у рамках ініціативи під назвою "Народне НАЗК" (агентство по запобіганню корупції, -ред.), передає Корупція.Інфо

В ході аналізу фінансових даних виявилося, що близько 115 із усіх декларантів володіють закордонними компаніями.

За статистикою, таких фірм – 375 і знаходяться вони у 41 країні світу. Близько 237 з яких (відповідно даних у деклараціях, поданих 50 нардепами та держслужбовцями) розміщені в офшорних зонах.

Чимало зареєстровано офшорів у голови "Партії Відродження", Віталія Хомутинника – йому належить 9 компаній.


У заступника голови депутатської групи "Воля народу" Степан Івахіва – їх 13.

Максим Єфімов, член депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка" та члени депутатської групи "Воля народу" Іван Фурсін та Олександр Фельдман володіють однаковою кількістю фірм в офшорах – більше двох десятків.

Вадим Новинський, народний депутат від "Опозиційного блоку" у своїй декларації вказав, що володіє трьома десятками компаній закордоном.

Втім, у анти рейтингу першість належить не цим народним обранцям – лідером виявилася сестра колишнього очільника Адміністрації Президента України, Львочкіна Юлія – вона є власницею більше чотирьох десятків фірм.
Технологии Blogger.