Скандал: екс-депутат намагався відкрутитися від поліцейських, які хотіли доставити його до наркодиспансера (ФОТО)Поліцейські намагалися доставити до наркодиспансера екс-заступника начальника ДАІ Кіровоградщини.
передает:http://korupciya.com/

Виконувача обов'язків начальника поліції охорони в Полтавській області, а раніше заступника начальника ДАІ Кіровоградщини підозрюють у керуванні автомобілем у стані алкогольного сп'яніння у Кропивницькому, повідомляє Корупція. Інфо

Вчора близько 9.00 поліцейські управління патрульної поліції Кропивницького виявили в дворі житлового будинку по вул. Волкова автомобіль "Лексус".


Авто припарковане посеред дороги заважало іншим автомобілям, які рухались на в'їзд або виїзд з подвір'я.

Як розповіли патрульні поліцейські, вони намагались розбудити водія упродовж 15 хвилин. Зрештою чоловік опустив водійське скло та виконав прохання правоохоронців звільнити проїзд, виїхавши з подвір'я.

Оскільки від початку авто було припарковано з порушенням ПДР, працівники поліції попросили у водія водійське посвідчення, однак той закрився в автомобілі та відмовився виходити.

Це тривало понад годину, зрештою чоловік вискочив з автомобіля та пересів в інший автомобіль. Проте далеко від'їхати він не встиг. Понад годину продовжувалось спілкування з водієм «Лексуса», який відмовлявся представитись. Зрештою дружина водія іномарки принесла закордонний паспорт на ім'я Сергія Запорожця.

Водійського посвідчення чоловік не мав та почав заперечувати, що був за кермом. За версією подружжя, керувала автом дружина Запорожця. Після перегляду відеозапису за участі автомобіля "Лексус", який надали йому для ознайомлення правоохоронці, чоловік продовжував наполягати на своїй версії подій.


Працівники поліції запропонували Запорожцю пройти перевірку на стан алкогольного сп'яніння на місці або поїхати до наркодиспансеру. Чоловік пристав на пропозицію, але заявив, що хоче в туалет і лише після того піде до наркодиспансеру… пішки.

Весь час під час спілкування з поліцейськими він пив воду, пояснюючи це знервованістю.  Дорогою до наркодиспансеру він вдруге попросився до вбиральні і звернув до обласної лікарні.

Вже понад годину чоловік пив воду (третій літр) та ходив в туалет, а нині прийшов до приймального відділення обллікарні. Потім Сергій Запорожець скаржився на головний біль, який з'явився у нього, нібито, через те, що поліцейські намагалися "заштовхати його до патрульної машини".

Правоохоронці припускають, що водій "Лексуса" просто затягував час, щоб не пройти вчасно тест на стан алкогольного сп'яніння.

Як з'ясувалося, Сергій Запорожець раніше перебував на посаді заступника начальника обласного управління ДАІ, у 2014 році – начальника міського відділення ДАІ, а нині – виконуючий обов'язки начальника поліції охорони в Полтавській області.
Технологии Blogger.