Порошенко підписав закон про захист ошуканих вкладників банків


Вкладникам можуть почати виплачувати кошти через 20 днів Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін у деякі закони України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, заподіяної зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг”. 

Передает:http://intermarium.com.ua/
Про це повідомляє прес-служба президента. Порошенко підписав закон під час зустрічі представниками ошуканих вкладників банку “Михайлівський”.

“Був розроблений законодавчий механізм, який з одного боку дає зелене світло на компенсацію грошей через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, а з іншого боку включає червоне світло шахраям і більше того – навіть посилює відповідальність не тільки для власників і менеджменту банків, які приєдналися до організації злочинної схеми, а також фінансових інститутів, які брали участь у цих схемах”, – зазначив Порошенко.

Президент подякував вкладникам, які мітингували напередодні під Верховною Радою. За його словами, через 20 днів після вступу в силу закону і перевірки документів Фонд гарантування вкладів може почати виплати коштів ошуканим вкладникам.
Технологии Blogger.