Стало відомо чого Саакашвілі насправді пішов у відставку, ТАКОГО не очікував ніхто!Михайло Саакашвілі голосно грюкнув дверима». За даними «Вістей», він пішов у відставку, зігравши на випередження — на Банковій і без того мали намір його звільнити.
передает:http://korupciya.com/

Про відставку Саакашвілі вирішив заявити на тлі будівлі Морвокзалу. Мова була надзвичайно емоційною. «Я починаю новий етап боротьби. Я не втомлюся, нехай не сподіваються. Яка українцям різниця, хто буде до них байдуже ставитися — Порошенко чи Янукович? Хто буде грабувати — єнакіївські або Кононенко?» — рубав губернатор. Знову назвав прізвища «корупціонерів»: Анатолія Урбанського (глава Одеської облради), Геннадія Труханова (мер Одеси), Антона Кіссе (депутат Ради, одесит). Але, незважаючи на театральність, відставка була «планової».

«Ще минулого тижня в Адміністрації президента збирали представників регіональних еліт з метою виробити бачення майбутнього області. Прийняли принципове рішення щодо Саакашвілі — знімати. Коли і як — не було ні найменшого уявлення, мова йшла про варіантах, розглядався навіть момент з «потрібними» замами, які могли б взяти його під відносний контроль — тоді відставку можна було б відкласти до весни», — сказав джерело «Вістей», знайоме з ситуацією.

В АП запустили ряд дискредитують Саакашвілі тез (зокрема, нардеп-одесит від БПП Олексій Гончаренко виступив із звинуваченнями в некомпетентності). В Одесу терміново вилетіли кілька високопоставлених осіб.

«Приїжджав Ярослав Грицак. Пропонував місце губернатора Ківалову, той думає», — сказав нам одеський політолог Геннадій Чижов. Ймовірність появи одіозного нардепа на чолі області не підтверджується, але симптоматично те, що АП планувала операцію заздалегідь.

За пару годин до шефа у відставку подав глава поліції області Гіоргі Лорткіпанідзе. Джерела стверджують: на черзі може бути глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе (лояльна до Саакашвілі) і заступник голови Мін'юсту Гія Гецадзе (менш лояльний внаслідок пройшов конфлікту).
Технологии Blogger.