“Остання зима цього парламенту”: Саакашвілі каже правду на мітингу. Ексклюзивні ФОТО

Сьогодні колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі зібрав 1.5-2 тисячі людей на мітинг у центрі Києва під назвою "Остання зима цього парламенту".
Передает:http://korupciya.com/
У центрі Києва, біля пам'ятника В'ячеславу Чорноволу в Музейному провулку, проходить мітинг прихильників "Руху нових сил" і одного з його лідерів Міхеїла Саакашвілі.


Спочатку він розкритикував "сірі обличчя" міністрів, а потім "пройшовся" по нардепах.
"Їх щупальці дотягуються до достатньої кількості депутатських пультів, щоб продовжувати грабувати далі.
За його словами, "ці бариги", які "на очах у всіх крадуть все, до чого руки дотягуються" кинули Україну в "коло корупції".
Люди кричать "Банду – геть".
В акції беруть участь кілька сотень людей. Вони тримають прапори України і Євросоюзу.
Мітинг проходить під гаслом "Остання зима цієї Ради". Організатори роздають буклети з розділами "100 невиконаних обіцянок Ради" і "Наші вимоги".
Учасники акції вимагають заборонити політичну рекламу на телебаченні, зняти таємний мораторій на реєстрацію партій, змінити главу і склад Центральної виборчої комісії, не дозволяти балотуватися тим, хто голосував за диктаторські закони, скасувати мажоритарну систему виборів і заборонити переобиратися в парламент прогульникам і "кнопкодавам".
Майданчик біля пам'ятника Чорноволу заповнена людьми. Учасники мітингу тримають плакати з назвами міст ("Харків", "Вінниця", "Херсон") і з висловленням підтримки Міхеілу Саакашвілі.
Нагадаємо, 19 листопада екс-глава Одеської обладміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що разом з активістами визначився з назвою свого політичного проекту – "Рух Нових сил".
11 листопада Саакашвілі оголосив про створення нової політсили. 
Технологии Blogger.