У Кабміні розповіли, в якому випадку можуть забрати субсидіюВіце-прем'єр з питань соціальної політики Павло Розенко доручив головам ОДА не допускати неправомірного позбавлення людей субсидій органами соцзахисту населення.
передает:https://ukr.media/

Віце-прем'єр з питань соціальної політики Павло Розенко доручив головам ОДА не допускати неправомірного позбавлення людей субсидій органами соцзахисту населення.

Про це він заявив під час селекторної наради щодо стану проходження опалювального сезону 2016 – 2017 років, повідомляє на прес-служба уряду.

"Сьогодні надзвичайно гостро постало питання позбавлення субсидій за надання недостовірних даних. Факти надання недостовірних даних, безумовно, є. Але я звертаю вашу увагу на те, що будь-яке позбавлення людини субсидії має відбуватися публічно, на засіданнях комісій із залученням – обов'язково – субсидиантов і заявників", – сказав він.

Розенко розповів, що минулого тижня чиновники намагалися позбавити субсидії сім'ї з двома інвалідами I та II групи.

"Вони продали житло і купили менше. І на підставі якогось акта якийсь інспекції про неправомірність призначення субсидії за покупки вартістю більше 50 тисяч гривень, їх позбавили субсидії і вимагали повернути 10 тисяч гривень. Добре, що ми про це дізналися і повернули цю ситуацію назад", – розповів віце-прем'єр.

"Я наголошую, що будь-яке позбавлення людини субсидії – це форс-мажор, це надзвичайна ситуація", – додав він.

Як відомо, Розенко в п'ятницю також заявив, що вже близько 6 млн сімей отримали субсидії і очікується отримання ще 2,5 млн.
Технологии Blogger.