Мільйони готівкою, яйця Фаберже і ексклюзивні хутра: американський CNN в шоці від декларацій українцівСьогодні на сайті американського телеканалу CNN Money з'явився репортаж про електронні декларації українських політиків, передає Корупція Інфо
передает:http://korupciya.com/

Журналісти з США в шоці дивуються: як у бідній країні, де, до того ж, ведуться бойові дії, політики можуть дозволяти собі настільки розкішне життя. Наводимо витяги з їх поста:

«Пальто зі шкіри алігатора, дорогі годинники, колекції вин, приватні церкви, мільйони доларів готівкою, яйця Фаберже і яхти – ось лише кілька пунктів, які вказали в деклараціях державні службовці з України».

«Така тяга до розкоші і екстравагантність різко контрастують з доходом населення України в цілому. Середня заробітна плата в країні навряд чи досягає двох тисяч доларів на рік, не кажучи вже про мізерний дохід солдатів, які зараз захищають країну».

Що ж, залишається тільки уявити собі здивування американських журналістів і чекати їх подальших спостережень з приводу українських податкових нововведень.
Технологии Blogger.