Загрузка...
Загрузка...

ТЕРМІНОВО: Крим перетворитися на безлюдну зону, – Мустафа ДжемілєвВійськовий шлях повернення Криму спричинить етнічні чистки і позбавить його населення. Таку думку висловив народний депутат від БПП, один з лідерів кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, передають Патріоти України з посиланням на Depo.ua.
передает:http://www.zvistka.net/

“Ми дуже сподіваємося, що санкції на окупанта будуть посилюватися, і це змусить його покинути окуповані території. Інший вихід, військовий, нам зараз видається безперспективним. Це потягне за собою етнічні чистки. А якщо там розгорнуться воєнні дії, Крим може перетворитися на безлюдний півострів”, – заявив Мустафа Джемілєв.

Він зазначив, що ситуація з правами людини в окупованому Криму постійно погіршується, на півострові панує атмосфера страху. І багато кримських татар хочуть виїхати з півострова.

“Ми ледве стримуємо людей, щоб вони не залишали Крим, бо це стратегія окупантів, щоб кримські татари покинули Крим. Це стосується не тільки кримських татар, але і до проукраїнськи налаштованих людей”, – заявив Джемілєв.

За словами парламентаря, найбільший тиск чиниться на кримських татар.