Загрузка...
Загрузка...

Виявилось що Гончаренка шукають прокуратура та СБУПошуками викраденого нардепа Олексія Гончаренка займається СБУ і прокуратура.
передает:http://korupciya.com/

Про це повідомив речник Нацполіції Ярослав Тракало.

"Справу про викрадення народного депутата Олексія Гончаренка до Єдиного реєстру  вносила прокуратура Одеської області по статті 146, ч 2 Кримінального кодексу", – сказав він, пише Корупція.Інфо

"Пошуками займається прокуратура спільно з СБУ. На даний час поліцію до пошуків не залучали, але за потреби ми готові надати допомогу і долучитися до пошуку", – сказав він.

У свою чергу речник СБУ Олена Гітлянська підтвердила, що СБУ займається пошуком Гончаренка.

"Ми спільно з іншими структурами ведемо невідкладні оперативно-розшукові заходи", – сказала вона.

Водночас інший співрозмовник, який побажав залишитися неназваним, припустив, що це могла зробити сепаратиська організація з метою фізичної розправи.

***Частина 2 статті 146 стосується незаконного позбавлення волі або викрадення людини, вчинене щодо малолітнього або з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї, або здійснюване протягом тривалого часу.

Раніше 23 лютого стало відомо, що заступника глави парламентської фракції "Блоку Петра Порошенка" народного депутата Олексія Гончаренка викрали невідомі.

Однопартійці Гончаренка кажуть, що викрадення сталося в Одесі. У середу він був на засіданні у Верховній Раді.

За інформацією УП, прокуратура Одеської області готує брифінг з цього приводу.