Загрузка...
Загрузка...

Головні новини: "Сбербанку" загрожують санкції, владі висунули ультиматум
"Сбербанку Росії" загрожують українські санкції. Блокувальники Донбасу висунули владі ультиматум. НАБУ обшукало три управління ДФС. Албанія скасовує візи для України.
передает:http://24tv.ua/

Санкції для "Сбербанку"

Глава МВС Арсен Аваков на засідання Кабміну порушив питання про запровадження санкцій проти "Сбербанку Росії", який досі працює на території України. За словами міністра, прибутки, зароблені в Україні, цей банк витрачає на фінансування бойовиків.

Вважаю, що це неприпустимо, тому прошу, щоб уряд звернувся до незалежного регулятора НБУ та РНБО щодо невідкладного розгляду цього питання і введення санкцій щодо "Сбербанку Росії",
– наголосив глава МВС.

У відповідь на це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що рішення, потрібні від уряду, він ухвалить швидко.

Блокада: новий етап

Організатори блокади Донбасу теж звернули увагу на діяльність "Сбербанку Росії" і дали два тижні вкладникам фінустанови, щоб забрали свої гроші.

Блокувальники також закликали владу України заборонити діяльність російського банку. В іншому ж випадку активісти самотужки закриють всі відділення фінустанови на всій території країни.

Окрім того, блокувальники вимагають від влади підписати договори про постачання вугілля з країн, які не ведуть військові дії з Україною. Якщо цього не станеться до 2 квітня, активісти обіцяють перекрити всі шляхи сполучення з Росією.

Нові обшуки

Співробітники Національного антикорупційного бюро завітали з обшуками до трьох обласних відділень Державної фіскальної служби в рамках розслідування "газової справи Онищенка". Зазначимо, що обшукали відділення ДФС у Харківській, Дніпропетровській та Полтавській областях.

У Європу без віз вже сьогодні

Вже з 1 квітня громадянам України не потрібні будуть візи, щоб відвідати Албанію. Відтак, громадяни України та Албанії, у яких наявні дійсні закордонні паспорти чи посвідчення особи моряка, можуть без віз їздити на територію держави іншої "договірної сторони упродовж строку, що не перевищує 90 днів протягом 180".