Загрузка...
Загрузка...

Українці оторопіли від новини: Не шукайте Кличка в КМДА з понеділка…Мер Кличко та п’ять його підлеглих летять у Канни на виставку.
передает:http://korupciya.com/

Під час відрядження чиновники відвідають виставку нерухомості. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на відповідне розпорядження мера Києва.

Зокрема, мер Кличко сам себе відправляє у відрядження До Канн з 13 до 16 березня. Також до французького міста летить головний аналітик мера Богдан Баласинович. Окрім цього, з ними летять також директор Департаменту економіки КМДА Світлана Принада та її заступник Олег Світличний, пише Корупція.Інфо

Усім їм мають видати валютні кошти з бюджету Києва, а саме: добові на увесь час перебування за кордоном з розрахунку, що направляюча сторона має забезпечувати триразове харчування чиновників.

До того ж їм потрібно дати гроші на проживання у готелі. Варто додати, що у Канни разом з Кличком також летять гендиректор КП “Київське інвестиційне агентство” Олег Містюк, а також його підлеглий з цього підприємства. Їх відрядження до Канн має оплатити організація, де вони працюють.

Таким чином, до Канн летять мер Кличко та п’ять його підлеглих.