Загрузка...
Загрузка...

В Україні буде ще одна війна? Семенченко попередив про другу хвилю блокади і закликав усіх приєднуватисяНардеп Семен Семенченко продовжує робити гучні заяви щодо блокади.
передает:http://korupciya.com/

Сьогодні він анонсував презентацію якогось другого етапу блокади, який торкнеться російського бізнесу і "багато чого ще". При цьому ультиматуми ЛДНР і віджимання терористами підприємств на окупованій території Семенченко чомусь назвав фейком. Мовляв, вони закриваються, а значить, "націоналізація" була бутафорської.

Логіки в такому висновку Семенченко мало. Те, що віджим закінчиться плачевно для ЛДНР, заявляли всі – і експерти. і влада України. А те, що в РФ і "республіках" вважали, що якось викрутяться – їх прорахунок. Ну і зовсім здивував Семен Семенченко, закликавши людей, які із-за блокади, втрачають роботу, вступати до лав ЗСУ, брати в руки зброю і захищати Україну.

Правда, не зрозуміло, кого він мав на увазі – безробітних з підконтрольній території Україні або з окупованих. Конструкція пропозиції у нього така, що передбачає два тлумачення…