Загрузка...
Загрузка...

СПІВКАМЕРНИК ПРО НАСИРОВА: він володіє інформацією, яка багатьох …Екс-боєць розформованого спецбатальйону «Торнадо» Микола Цукур поділився своїми враженнями від знайомства з відстороненим на час розслідування з посади голови ГФС Романом Насировим.
передает:http://korupciya.com/

Боєць розформованого спецбатальйону МВС «Торнадо» Микола Цукур поділився своїми враженнями про співкамерника — відстороненого голови Державної фіскальної служби (ГФС) Романа Насирова, заявивши, що той є носієм важливої інформації. Солом'янський районний суд Києва в ніч на 7 березня обрав запобіжний захід для Насирова у вигляді арешту на 60 діб, до 30 квітня, пише Корупція.Інфо

Також суддя Олександр Бобровник встановив заставу в розмірі 100 мільйонів гривень. Таким чином, клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) було задоволено частково.

Насирова доставили до Лук'янівського СІЗО у вівторок, 7 березня, рано вранці. Після медичного огляду його помістили в чотиримісну камеру, але тільки з одним сусідом по камері. Відразу після цього він написав заяву, що не бажає жодних контактів зі ЗМІ, оскільки відчуває себе втомленим.

«Змістовно поспілкувалися. Не знаю, яке враження від нього по телевізору, в житті – грамотний, спокійний, розумний пацан з гарною пам'яттю. Дуже хорошою», — написав Цукур на своїй сторінці в Facebook. Він зазначив, що Насиров вважає брехнею заяви політиків про кількість коштів, які виплачують підприємства на непідконтрольної території в український бюджет. За словами фіскала, «є негласна домовленість: вони платять певну суму – ми не перевіряємо, скільки вивезли продукції… Це повністю тема СБУ».

Цукур стверджує, що Насіров говорив не просто про своє звинувачення у відмиванні грошей, а про причетність до цього всіх перших державних осіб. Крім того, за словами екс-«торнадівця», головний військовий прокурор Анатолій Матіос, який раніше заперечував свій візит до Насірова, дійсно приходив усуненого глави ДФС «зі звісткою».

«Ще у «Феофанії» до нього Матіос навідувався з звісточкою: Петро Олексійович твоя справа лізти не буде, а я допоможу, але ти тільки мовчи. Гарантії дав: застава знизять, в суді процес правильно піде, скоро вийде на волю. Матіос ДУЖЕ просив не згадувати його в свідченнях. За свій бізнес переживає, що щось не те з експортом зерна і ПДВ», — пише Цукур.

В ув'язненні він підкреслив, що Насиров вважає себе обдуреним і не знає, кому вірити, оскільки є носієм «серйозної інформації, яка потопить багатьох».