Загрузка...
Загрузка...

Розкатана кремлівська губа: Російська делегація вимагала змінити правила ПАРЄ для свого повернення - Ар'євУ 2014 році Російська делегація була позбавлена права голосу і дотепер не бере участі в засіданнях ПАРЄ через анексію Криму.
Засідання ПАРЄ. Ілюстрація:http://24tv.ua
передает:http://patrioty.org.ua/

Глава української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) народний депутат Володимир Ар'єв заявив про те, що делегація Російської Федерації (РФ) в ПАРЄ зажадала змінити правила, щоб вона могла повернутися до роботи в Асамблеї. Про це нардеп написав у п'ятницю, 10 березня, у себе в Facebook, передають Патріоти України.

"Дебати з росіянами завершились. Вони вимагали зміни правил ПАРЄ для свого повернення, їм казали - - приїздіть і розмовляйте, беріть участь у дискусіях. Вони красиво казали, що хочуть діалогу, натомість на обговорення загострення на Донбасі демонстративно не залишились. Жодного рішення щодо російської делегації ПостКом ПАРЄ не ухвалював" - написав Ар'єв.

Як відомо, у 2014 році ПАРЄ прийняла резолюцію, якою позбавила російську делегацію права голосу на рік за анексію Криму. У відповідь російська делегація призупинила участь в роботі ПАРЄ. З 2016 та 2017 років роках Росія не послала в Страсбург список своєї делегації, тим самим уникнула голосування, на якому повинно було вирішитися питання продовження призупинення права голосу.