Загрузка...
Загрузка...

Активісти вимагають імпічменту Порошенко і блокують приймальню Кабміну (фото)Незважаючи на спроби поліції розігнати пікетувальників, учасники мітингу ночували в приймальні і продовжують там залишатися
передает:http://korupciya.com/

Лідер протесту правозахисник Юрія Клейнос заявив про те, що, триватиме до тих пір, поки президент і прем’єр-міністр не покинуть свої пости, пише Корупція.Інфо

За його словами, українці мають право вимагати відставки Порошенка і Гройсмана.

«Вони розкрадають нашу країну. Вони наживаються на війні, на смертях наших громадян», – заявив він.

Нагадаємо, з 6 березня активісти блокують роботу приймальні Кабміну. Кілька активістів прикували себе до поручнів і заклеїли собі роти.

Протестувальники тримають плакати «Порошенко – вбивця», «За народний імпічмент», «Гройсмана до Ізраїлю» .

Радник глави МВС Ілля Ківа, коментуючи захоплення приймальні Кабінету міністрів протестуючими, заявив, що захоплення приймальні Кабміну – це «абхазький» сценарій Кремля з дестабілізації України , голодовка є «першим дзвіночком» початку повномасштабного плану по дестабілізації України.

За його словами даний сценарій Росія вже застосувала в Абхазії, Молдавії і захоплення прийомних в Кабміні стали першими дзвіночками і обов’язково знайдуться режисери, які скористаються невдоволенням мас і тоді вже контролювати ситуацію буде неможливо.

При цьому він додав, що Кремль контролює чітку і однозначну групу в українській владі, яка цей сценарій реалізує.