Загрузка...
Загрузка...

САП оскаржила запобіжний захід НасіровуСпеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржила в апеляційному порядкурішення Солом'янського суду Києва про обрання запобіжного заходу усуненомуна період слідства з посади голови Державної фіскальної служби РомануНасірова у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави в 100 млн грн.
передает:http://korupciya.com/

Про це повідомляє Корупція.Інфо

"Сьогодні подали скаргу на рішення суду", – повідомив співрозмовник агентства.

Читайте також: "Дві ковдри, 10 адвокатів та 100 мільйонів. П'ять днів із життя Романа Насірова"

Як відомо, у ніч на 3 березня Насірову вручили підозру в лікарні "Феофанія".

3 березня Кабінет міністрів відсторонив Насірова з посади голови ДФС на час розслідування у справі про надання відстрочки на виплату податкового боргу декільком компаніям, пов’язаним із нардепом Олександром Онищенком, якого підозрюють у газових махінаціях, і який ховається від українського правосуддя за кордоном.

У Солом'янському райсуді Києва три доби не могли обрати Насірову запобіжний захід, але він залишався під вартою, оскільки суд блокували небайдужі громадяни.

Вночі 7 березня суд обрав Насірову запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою внесення застави в 100 млн гривень.

І захист чиновника, і Антикорупційна прокуратура вирішили оскаржувати це рішення. У САП невдоволені малим розміром застави.

Насіров перебуває  у Лук'янівському слідчому ізоляторі.

Судове засідання щодо розгляду апеляційної скарги, поданої в його інтересах призначено на 13 березня 2017 року.