Загрузка...
Загрузка...

ЦЕ НІЗАЩО НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ! Названо найкращий день у 2017 році, який принесе усім УДАЧУ!НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ! Астрологи назвали найкращий день у 2017 році
передает:http://korupciya.com/

Найкращим днем в 2017 році виявиться 28 квітня, коли два головних світила, Сонце і Місяць, будуть перебувати в найсильнішому положенні, – Корупція Інфо

Про це повідомили астрологи

Період 23-25 квітня буде непростим. У ці дні буде сконцентровано увагу на завершенні розпочатого і підготовці грунту для нових планів, проектів і починань.

“Подбайте про власне здоров’я і самопочуття. Нові починання, що вимагають великої кількості сил і енергії, краще відкласти на кілька днів”, – порадила астролог Емма Литвинова.

Зате ці дні відмінно підходять для вдумливої інтелектуальної роботи, а ще обіцяють удачу в фінансах. Можна навіть оформити кредит, якщо дуже потрібні гроші.

Від відкриття рахунку в банку або оформлення платіжної картки поки краще  відмовитися. Якщо є борги, то краще віддати в цей період, а не збирати на майбутнє.

26 квітня важливо для тих, хто збирається купити або продати нерухомість, побудувати будинок або купити ділянку.

“Це Молодик пройде в знаку Тельця і забарвить своїм впливом весь майбутній місячний місяць. У цей час багато в наших справах може повернутися парадоксальним чином. Аж до 3 травня відкладіть великі покупки, не варто купувати предмети розкоші. Меркурій в ретрогради не сприяє цьому. Чи не слід також в цей період підписувати контракти і оформляти важливі папери. Краще закрийте всі “хвости”, відновіть обірвані зв’язку з друзями, колегами і родичами. Виношуйте і обмірковуйте ідеї, але нічого не починайте “, – підкреслили астрологи.

У кращий день в році, 28 квітня, потрібно починати добрі справи.

“Якщо у вас на цей день великі плани, то неодмінно залиште місце і час для несподіванок. Щось запросто може піти не за сценарієм. Можуть підвести побутові питання, на кшталт несподівано розрядиться телефон або планшет, чи” завис “комп’ютер. Уважно перевіряйте електронну пошту , бо важливий лист може випадково потрапити в папку спам і там загубитися. Якщо вас сьогодні відвідає оригінальна ідея, то не відмахується від неї “, – говорить Литвинова.

За словами астролога, добре в цей період зайнятися навчанням, сходити на якісь курси або семінари. Але, в той же час, слід звернути увагу на схильність до легковажності і імпульсивності.

При цьому не можна говорити про те, що цей день буде однаково гарний для всіх. У кого-то настане період чудес, у інших період буде важким і можуть бути лише якісь поліпшення.

Астрологи схвалюють весілля і вінчання. Корисно буде пожертвувати або допомогти нужденному, сходити в храм.

В Індії прийнято в цей день купувати золото і срібло для залучення багатства. Так що пані цілком можуть прикупити собі колечко або сережки. Сприятливо садити дерева. Вважається, що дерева, висаджені в цей день, будуть рясно плодоносити.