Загрузка...
Загрузка...

НЕВЖЕ ТАКЕ МОЖЛИВО? Суд скасував рішення і хоче повернути депутата-садиста за ґратиДепутата-вбивцю Лозинського можуть повернути до в’язниці
передает:http://korupciya.com/

Екс-нардепа Віктора Лозинського можуть повернути в тюрму для відбування покарання. Вищий спеціалізований суд скасував рішення про його дострокове звільнення, – Корупція Інфо

«Вищий спеціалізований суд задовольнив скаргу прокуратури. Скасував ухвалу Апеляційного суду Київської області про умовно-дострокове звільнення Лозинського від відбування покарання на невідбутий термін – 1 рік 11 місяців 8 днів», – написав у Фейсбуці генеральний прокурор Юрій Луценко.

Екс-нардепа затримали 1 березня 2010 року. Він з тодішнім начальником районної міліції, райпрокурором і єгерем закатували 53-річного Валерія Олійника зі села Грушка Благовіщенського (тоді – Ульянівського, – ред.) району Кіровоградської області, який ходив мисливськими угіддями. У нього стріляли, добивали машиною. Райсуд ув’язнив екс-нардепа на 15 років, апеляційний зменшив термін до 14, Вищий спеціалізований суд змінив статтю з «умисного вбивства» на «хуліганство» і відправив справу на новий розгляд.

На підставі «закону Савченко» екс-нардеп подав прохання про умовно-дострокове звільнення. 25 лютого 2016 року Бориспільський міськрайонний суд задовольнив його. Прокуратура подала апеляцію.

«Адвокати Лозинського зроблять усе, аби він не повернувся у в’язницю, – вважає, адвокат із Харкова. – Справу мають відправити на додатковий розгляд в апеляцію. Лозинського – в ізолятор чи одягти електронні браслети. Не факт, що прокуратура переможе. Але використає справу для піару».

«Справу повернуть у першу судову інстанцію, потім переглянуть в апеляції з урахуванням зауважень вищого спецсуду. Лозинський у цей час повинен перебувати в колонії. Для цього суд має направити ухвалу в генеральну прокуратуру. Звідти повинна надійти вказівка на затримання екс-депутата. Досі він не має обмежень щодо пересування.

На законних підставах може покинути країну», – цитує колишнього керівника Державної пенітенціарної служби Сергія Старенького