Загрузка...
Загрузка...

“Краще він прийняв би закон проти себе”- Савченко “втерла носа” Порошенку!У зв'язку з тим, що армія стоїть, а війна до цих пір не закінчена українські військовослужбовці зловживають спиртними напоями. Про це заявила народний депутат, позафракційна Надія Савченко, – передає Корупція Інфо
передает:http://korupciya.com/

Таким чином вона прокоментувала підписаний президентом України Петром Порошенком закон про посилення відповідальності військових, зокрема, за розпивання алкогольних напоїв.

«Краще б він (президент — ред.) задався питанням, чому хлопці (українські військові — ред.) п'ють. Бо стоїмо на місці. Немає обіцяної перемоги за два тижні», — зазначила вона.

Більше того, депутат закликала главу держави прийняти закон проти себе.

«Краще б президент попіклувався про те, щоб не платити податки в РФ, не підтримувати таким чином російську армію, яка воює з українцями, а платити податки в Україні. І тоді у хлопців вистачало б патронів, і не вибухали б склади від диверсій, і можна було б закінчити війну за два тижні. Краще б президент прийняв закон проти себе, штрафував би себе, коли п'є», — підсумувала Савченко.