Загрузка...
Загрузка...

Невже збожеволів: Ляшко суперечить сам собі! Аналітик розповів ВСЮ правду про прийняття скандального закону!Незважаючи на те, що лідер українських радикалів гостро виступає проти подвійних тарифів на газ, він сам голосував за законопроект, у пунктах якого це передбачено, передає Корупція Інфо
передает:http://korupciya.com/

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» зазначив політичний аналітик Валентин Гладких.

«Я б хотів дещо нагадати Олегу Валерійовичу Ляшку. Йому не треба далеко ходити і шукати чорта, коли той сидить у нього за спиною. Нехай би краще цей депутат подивиться на Закон України «Про ринок природного газу». Бо, можливо, тоді Ляшко із подивом для себе відкриє, що сам спільно з фракцією голосував за подвійну абонентську плату за газ», – розповідає аналітик.

Гість програми упевнений, що подальша доля політика-радикала розвиватиметься за одним із двох ймовірних сценаріїв.

«У мене є дві версії наступних дій Олега Ляшка. По-перше, йому можуть кинути кістку, а він, виляючи хвостиком, побіжить і буде розказувати нам діаметрально протилежні речі. Зокрема, як це відбувалося, побачили всі на виборах. Або ж Олегу Ляшку дадуть команду «фу!». І він покірно, покрутивши хвостиком, забіжить у свою буду. І буде там сидіти до тих пір, доки його послуги у вигляді таких перформенсів не знадобляться знову», – упевнений Валентин Гладких.