Загрузка...
Загрузка...

Як можна добитися пенсії на неофіційній роботі в Україні: Розенко дав пояснення
В Україні люди, які працевлаштовані неофіційно, мають можливість самотужки сплачувати за себе внески до Пенсійного фонду, аби забезпечити собі пенсію.
передает:http://24tv.ua/

Про це в ефірі телеканалу "Еспресо.TV" розповів віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"У кожної людини є право укласти самостійний договір з Пенсійним фондом України, навіть якщо вона працює в неформальному секторі економіки, і сплачувати за себе страхові внески", – сказав Розенко.

Віце-прем'єр-міністр додав, що така форма взаємовідносин громадян з державою є новою для України, і людям треба вчитися відстоювати свої права, в тому числі перед роботодавцями.

"Ми звикли, що за нас має хтось заплатити – чи держава, чи роботодавець. Але ми повинні теж чітко розуміти, що ми самі персонально формуємо своє пенсійне майбутнє і повинні про нього турбуватися", – вважає Розенко.

Ви сплачуєте кошти в Пенсійний фонд України, і ці кошти, з одного боку, дозволяють нам в межах нинішніх можливостей виплачувати пенсії нинішнім пенсіонерам, з іншого, вони формують вашу особисту справу, на основі якої ви будете отримувати пенсію після власного виходу на пенсію,
– пояснив віце-прем'єр.