Загрузка...
Загрузка...

СКАНДАЛ! ГПУ звинуватила Адміністрацію Президента у страшному! Українці такого не пробачать!
АП знищила частину секретних документів, що стосуються Евромайдану – ГПУ
передает:http://korupciya.com/

Генеральна прокуратура заявляє, що Адміністрація президента знищила ряд секретних документів СБУ щодо боротьби з тероризмом під час Евромайдану. а ряд роздала колишнім співробітникам, – Корупція Інфо

Про це йдеться в ухвалі суду 31 березня.

Згідно неї, в рамках розслідування вбивств активістів Евромайдану Генпрокуратура, зокрема, досліджують обставини організації та проведення 18 і 19 лютого 2014 року силового розгону мітингувальників у центральній частині Києва силами і засобами СБУ і Міністерства внутрішніх справ, в тому числі шляхом проведення антитерористичної операції.

Під час досудового розслідування встановлено, що колишні посадові особи СБУ в листопаді 2013 року – лютому 2014 року інформували АП шляхом направлення листів, повідомлень, довідок, повідомлень про стан боротьби з тероризмом та про прийняті рішення щодо приведення сил і засобів суб'єктів боротьби з тероризмом у готовність "посилена" або "підвищена".

Частина зазначених документів була надана Адміністрацією органам досудового розслідування і приєднана до матеріалів даного кримінального провадження.

Згідно з листом АП від 8 лютого 2017 року, ряд документів, в яких йдеться про кадрові перестановки в СБУ, містить конфіденційну інформацію і в даний час знаходиться в зазначеному відомстві.

У той же час, згідно наданої інформації, документів 15 знищені в установленому порядку, а 5 документів були видані працівникам АП, які вже не працюють у відомстві.

"Слідчий відзначає, що зазначені документи мають відношення до розслідуваних подій, що мають гриф обмеженого доступу і можуть бути використані в якості доказів у кримінальному провадженні", – сказано в судовому рішенні.

Слідчий висловив сумнів у тому, що зазначені документи знищені і попросив суд надати до них доступ.

Суд задовольнив клопотання і надав Генпрокуратурі доступ до документів, які зберігаються в Адміністрації, і підтверджують знищення зазначених доповідних записок СБУ та передачу їх екс-співробітникам.