Загрузка...
Загрузка...

А Ви кажете”безвіз”: Як тепер літати? Нові шокуючі правила!У середу, 12 квітня, набув чинності закон "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації", прийнятий Верховною Радою 21 березня 2017 року, – передає Корупція Інфо
передает:http://korupciya.com/

Згідно з ним, перевізники, які виконують рейси до/з пунктів Європейського Союзу, зобов'язані надавати міграційним службам країн прильоту/вильоту попередню інформацію про пасажирів.

Пакет даних включає ім'я пасажира, його паспортні та контактні дані, дати в'їзду/виїзду, номер квитка, місце його оформлення, спосіб оплати, номер місця і інформацію про багаж.

Персональні дані пасажирів використовуються виключно з метою посилення заходів авіаційної безпеки та попередження терористичної загрози і зберігаються 6 місяців з подальшою передачею на зберігання протягом 4,5 років.

В авіакомпанії МАУ відзначають, що обмін інформацією про пасажирів здійснюється між членами Євросоюзу та третіми країнами за надійними каналами з потужним захистом персональних даних.

"Система бронювання налаштована таким чином, що без внесення особистих даних про пасажира квиток оформити неможливо", – зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Нагадаємо, 6 квітня євродепутати проголосували за безвіз для України. Тепер цей законопроект має затвердити Рада Європейського Союзу.