Загрузка...
Загрузка...

“Народний месник”: Від чого вирішила позбавити країну Юлія Тимошенко? Не впадітьЮлія Тимошенко: Треба рятувати країну від владних кланів
передает:http://korupciya.com/

Юлія Тимошенко вважає, що прем‘єр-міністр Володимир Гройсман має бути негайно звільнений з посади, а не презентувати антинародні «п‘ять реформ уряду», – Корупція Інфо

Про це лідер фракції «Батьківщина» заявила сьогодні журналістам у кулуарах Верховної Ради.

«Його не можна тримати на цій посаді і зайвого дня, бо країна просто валиться. Його команда, по-перше, не знає, що робити, а по-друге, вони, як перед смертю, грабують нашу рідну державу», – сказала  парламентар.

Юлія Тимошенко назвала дії нинішньої влади шкідливими для країни, антисоціальними  та  такими, які суперечать інтересам людей.

Як приклад лідер «Батьківщини» назвала антисоціальну пенсійну реформу влади, яка є «продовження утискання у правах усіх пенсіонерів».

Екс-прем'єр-міністр України обурена тим, що Володимир Гройсман планує  «переглянути і скасувати пенсійні пільги», а також запровадити податок на пенсії не лише працюючих, а й усіх без винятку пенсіонерів, та скоротити перелік тих професій, які мали пільговий вік виходу на пенсію.

«Реформи уряду Гройсмана – це продовження приниження українців, відбирання останніх крихт їхнього життя», – наголосила політик.

Юлія Тимошенко також нагадала, що фракція «Батьківщина» давно вже підготувала проект постанови про звільнення Володимира Гройсмана з посади прем'єр-міністра, яка незаконно не реєструється спікером Андрієм Парубієм через його «змову з прем'єром та президентом».

«Ось так сьогодні працюють право, Регламент і Конституція. Влада узурпована до такої межі, що  вже ні думка народу, ні будь-які права не мають значення», – обурено наголосила лідер фракції.

На її думку, нинішні перші особи держави є «продуктом олігархічного консенсусу», а Революція Гідності, на жаль, не знищила мафію.

Окрім цього, політик назвала Голову НБУ Валерію Гонтареву «символом об'єднання Януковича та Порошенка»: «Вона забезпечувала Януковичу оборудки на державному бюджеті і на державних цінних паперах. Те ж саме вона робила для Порошенка, а потім консенсус між Януковичем та Порошенком привів її до влади».

З огляду на це, Юлія Тимошенко наголошує на необхідності об'єднання людей заради порятунку країни від кланів.

«Робити це потрібно невідкладно, адже  країна втрачає сили, а українські родини – сили та надію», – підсумувала вона.