Загрузка...
Загрузка...

Терміново! Що відбувається у центрі столиці? Масова бійка за участі поліції. Дізнайтесь шокуючі подробиці!У центрі Києва бійка маршрутників з поліцією: мітингувальники обіцяють запалити автобус
передает:http://korupciya.com/

Сьогодні, 5 квітня у центрі Києва розпочався страйк, в якому беруть участь водії приміських маршрутних таксі, – Корупція Інфо

Акція проходить біля Київської обласної державної адміністрації та станції метрополітену "Печерська". До адміністративної будівлі під'їхало 147 маршруток, які в цей день не вийшли на маршрути, тому жителям області буде важче дістатися до Києва.

В ході акції відбулася бійка з правоохоронцями. Протестувальники намагалися встановити намет під адміністративною будівлею, а правоохоронці перешкоджали її установці, в результаті чого почалася бійка. Конструкції все ж таки встановили. Протестувальники навіть погрожують підпалити автобус біля ОДА.

Перевізники вимагають відшкодовувати перевезення пільговиків. Також вони вимагають боротися з нелегальними перевізниками та розподіляти маршрути на конкурсній основі. На їхню думку, за це насе відповідальність заступник голови ОДА Олександр Савченко, тому водії вимагають його відставки.

Нагадаємо, що близько року тому в Києві біля будівлі обласної державної адміністрації вже проходив страйк перевізників, які возять людей з передмістя в столицю. За словами страйкарів водіїв, на дорогах з'явилися нелегальні перевізники на Sprinter, які забирають їх пасажирів, залишаючи тільки пільговиків.

Також раніше повідомлялося, що в кінці січня в Херсоні пасажироперевізники почали страйкувати з-за того, що виконком Херсонської міськради не підтримав подорожчання проїзду в маршрутках до 5 грн. Перевізники пообіцяли не випускати на маршрути свої автобуси, і виконали свою погрозу.