Загрузка...
Загрузка...

Безкоштовний Ізраїль для української молоді
Чи відчуваєте, що пора на якийсь час змінити обстановку? У нас є приваблива пропозиція для вас.

Тепла країна з надзвичайною культурою. Країна, яка є магнітом не тільки для мандрівників, але й центром медичних інновацій та освіти. А найпривабливіша новина – відвідати Ізраїль тепер можна безкоштовно! Ви, напевно, чули про програми, що розробляються спеціально для єврейської молоді, щоб люди змогли відвідати дивовижну країну і зміцнити родинні зв’язки. Така програма зараз діє і в Україні. І ця програма має назву "Тагліт", що означає "відкриття".
передает:http://24tv.ua/

"Тагліт" відкриває двері для молодих людей, дозволяє їм ближче познайомитися з багатими і давніми традиціями східної країни і зануритися в фантастичну культуру міст. Програма розроблена так, щоб люди змогли побачити безліч захоплюючих місць і безкоштовно насолодитися всіма фарбами сонячного Ізраїлю.

До речі, вже зараз йде реєстрація на поїздку влітку 2017 року. Що ж потрібно від вас?

Всього лише дві дуже прості умови: молоді люди від 18 до 26 років;
Єврейське коріння у вас або у ваших батьків, бабусь і дідусів.
Дізнайтеся про це у вашій сім’і, і якщо ви ніколи не відпочивали в Ізраїлі, тоді біжіть збирати валізи і надсилайте заявку.

За 10 незабутніх днів ви встигнете побачити багато цікавих і яскравих куточків Ізраїлю: дізнаєтеся дивовижні факти з історії, ознайомитеся з міським колоритом, відчуєте і зарядитесь яскравими емоціями, отримаєте багатий досвід, нові інтереси і обов'язково подружитеся з новими корисними людьми. Варто зауважити, що ця програма для енергійних людей: Ви побачите стародавній Єрусалим і загадаєте бажання біля Стіни плачу; Побуваєте біля підніжжя загадкової фортеці Масада, де зустрінете світанок; Прогулянка по вулицях "Весняного міста"; поринете в води Мертвого моря і побачите одні з найкрасивіших садів в світі.

Це, звичайно ж, далеко не всі місця, які входять в програму, адже у нас є ще багато сюрпризів. Теплі пустелі, плавання на байдарках, екскурсії, дивовижні пейзажі, всі розваги, оплачені організаторами – і це ще не все. Поїздка з "Тагліт" запам'ятається вам, як найяскравіша пригода у вашому житті. Тому не втрачайте шанс. Надсилайте заявку і насолоджуйтеся моментами абсолютно безкоштовно.