Загрузка...
Загрузка...

Чому у загибелі спостерігача СММ ОБСЄ винна Росія: заява сенатора США
Загибель спостерігача СММ ОБСЄ американця Джозефа Стоуна напряму пов'язана із невиконанням Росією Мінських угод і зусиллями у підживлення конфлікту на Донбасі передает:http://24tv.ua/

Таку думку висловив глава Гельсінської комісії сенатор Роджер Вікер під час виступу у Конгресі США, повідомляє "Укрінформ".

"Якби Росія виконувала Мінські угоди та припинила підтримку, відправку, фінансування та забезпечення сепаратистів у цьому регіоні – не було би жодної необхідності для перебування там спостережної місії", – підкреслив сенатор.

Роджер Вікер наголосив на проведенні негайного розслідування вибуху авто місії ОБСЄ, у яких Росія "відіграє свою роль", додавши, що причетні до інциденту повинні бути притягнуті до відповідальності.

Я вкотре закликаю російське керівництво покласти край нескінченному насильству (на Донбасі, – "24") й виконувати свої зобов'язання перед ОБСЄ,
– сказав він.

Нагадаємо, вранці 23 квітня, під час здійснення патрулювання в районі населеного пункту Пришиб на Луганщині (неконтрольоване Україною село) на міні підірвався автомобіль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. У результаті трагедії загинув американець, поранення отримали німкеня та чех.