Загрузка...
Загрузка...

РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСГУМАЦІЇ ТІЛ СМОЛЕНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ ШОКУЮЧІ : 8 ТІЛ У ТРУНІ ГЕНЕРАЛА


У труні генерала Броніслава Квятковського, який був на борту президентського літака Ту-154М, що розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року, перебували останки ще семи інших жертв катастрофи.

Про це  пишуть польські ЗМІ, передає Радіо Польща.

Передает:http://obeliskhistory.blogspot.com/
Біль родин смоленської катастрофи, здається, не має кінця. Попри запевнення колишнього уряду 7 років тому, що усі процедури були дотримані, результат ексгумації генерала Броніслава Квятковського шокує.

У труні генерала знайдено 8 тіл. Дружина військового у розмові з виданням не приховувала відчаю.

«Гадаєте, що мова йде про малі частини тіла? Ви дуже помиляєтеся. [...] Хочеться мені кричати на ввесь світ. Ненавиджу брехні. Сім років мене обманювала», — сказала вдова генерала Квятковського Кристина Квятковська.

Як зазначила вона, у труні знаходилися менші та більші частини інших тіл: частини голів, додаткові кінцівки від стегна і таза, додаткова рука. Серед них були також частини тіл жертв, котрі вже ексгумовані.

Вдова генерала визнала, що не знає, чи проводити перепоховання, чи має організувати його вже зараз, чи ще почекати, бо можуть з’явитися нова шокуюча інформація і в наступних трунах слідчі знайдуть останки її чоловіка.

В свою чергу, речниця Національної прокуратури Польщі Ева Бялік підтвердила, що у труні генерала Броніслава Квятковського, який загинув у смоленській катастрофі, знайшли останки інших осіб. Так прокуратура прокоментувала інформацію видання Fakt, яке поінформувало, що у труні командувача Збройних сил Польщі були останки тіл 7 інших жертв авіакатастрофи.

Видання повідомило, що після перевезення тіл до Польщі було заборонено відкривати труни. Заборону пояснювали санітарними правилами.