Загрузка...
Загрузка...

Такого не очікував НІХТО! Побиття школярки в Чернігові. ОПРИЛЮДНЕНО НОВІ, ШОКУЮЧІ ДЕТАЛІПобиття школярки в Чернігові: поліція повідомила нові деталі розслідування
передает:http://korupciya.com/

Одній дівчині вже оголошено підозру. А Поліну Малоштан виписали з лікарні в кінці минулого тижня, – Корупція Інфо

Правоохоронці оголосили про підозру одній з дівчат, яка причетна до побиття Поліни Малоштан з Чернігова.

Підозрюваній 14 років і вона вже вчиняла хуліганські дії щодо інших людей. Про це сайту "Сегодня" повідомив заступник керівника Чернігівської місцевою прокуратурою Артем Олейников.

"В епізоді вчинення хуліганських дій у відношенні Малоштан Поліни про підозру особам не повідомлялося. Повідомлялося (про підозру. – Ред.) одній з дівчат, які вчиняли хуліганські дії відносно Малоштан, проте з іншому епізоду щодо інших потерпілих. Особі, якій повідомлено про підозру, виповнилося 14 років", – сказав Артем Олейников.

У прокуратурі зазначили, що в кінці минулого тижня Поліну Малоштан виписали з лікарні. Досудове розслідування в її справі триває.
Цю інформацію підтвердив і речник поліції Чернігівській області Сергій Бриль.

"Одній дівчині вже оголошено підозру в порядку частини другої статті 296 Кримінального кодексу України. Це хуліганство, вчинене групою осіб. Їй загрожує до п'яти років позбавлення волі", – розповів cheline.com.ua речник поліції в Чернігівській області Сергій Бриль.

Зараз правоохоронці готують проведення судово-медичної експертизи і вилучають необхідні документи. Стосовно підлітків, які причетні до побиття Поліни, проводяться слідчі дії.

Оскільки мова йде про неповнолітніх, інших подробиць розслідування правоохоронці поки не повідомляють.
Нагадаємо, на початку квітня соцмережі шокували відео, на яких дівчата-підлітки жорстоко б'ють двох школярок з Чернігова – Поліну і її подругу Юлю. За подією спостерігає натовп однолітків. Глядачі знімають все на мобільний телефон, шумлять, лаються матом і підбурюють нападників.

Учасниками бійки є три дівчини – дві неповнолітні школярки і студентка педагогічного університету.

За фактом побиття школярок правоохоронці відкрили кримінальні провадження у ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, вчинене групою осіб.

У поліції зазначають, що за такий злочин навіть неповнолітнім учасникам конфлікту може загрожувати до 4 років позбавлення волі. Долю підозрюваних після завершення розслідування вирішить суд.