Загрузка...
Загрузка...

УКРАЇНА В СЛЬОЗАХ! На Похорон Убитої 17-Річної Дівчини Прийшли Тисячі, Люди Просять Видати Їм У Руки Вбивцю


На похорон Іринки прийшло дуже багато людей. Всі в чорному і з білими квітами. Вишнівець ридає… Море людей… Море білих квітів… Біла труна… Білі свічки, пише 20 хвилин.

Іринка — як наречена, уся в білому… Короваї, як для нареченої… Люди плачуть, емоції переповнюють… Це була не дитина, а АНГЕЛ… таких, кажуть всі, хто знав Іринку, зараз немає. Що б не сталось, вона все усміхнена…  Сообщает goruzont.blogspot.com

Передает:https://www.0352.ua/news/1706751
Люди єдиного просять — віддати ката їм у руки… На похороні понад 2 тисячі людей. Іринку ховають у весільному вбранні і з величезними весільними короваями. Заплакані і згорьовані однокласниці рясно встеляють шлях дівчинки трояндовими пелюстками…

Діти в шоці від того, що сталося, бо ще на випускному разом зустрічали сонце, а через день Іринки не стало… Ніхто не може усвідомити, що Іринки уже немає… Нехай прийме Господь її світлу душу у свої обійми… Невеличка церка не можеумістити усіх людей.

Таке враження, що на похорон прийшов на лише весь Вишнівець, а й люди з околиць. Люди стоять і попри усю дорогу, де йшла процесія. Рух транспорту на трасі Збараж-Кременець призупинено.

Люди кажуть, що після похорону будуть перекривати дорогу у Вишнівці, бо вважають, що правоохоронці бездіяльні. Якщо людям не повідомлять, як просувається розслідування, завтра о 8 ранку вони перекриють трасу Збараж-Кременець у Вишнівці.