Загрузка...
Загрузка...

Гройсман зробив гучну заяву про Кучму! Він таке сказав, що впасти можна! Ви вже знаєте?


Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступив на форумі з питань децентралізації в готелі "Інтурист" у Запоріжжі сьогодні, 15 червня посиланням на "Forpost", 

Передает:http://korupciya.com/
Голова уряду, зокрема, заявив, що серед минулих президентів України найбільше для розвитку місцевого самоврядування зробив Леонід Кучма.

"З 2005 по 2013 роки був період втрачених можливостей. Коли потрібно було реформувати і проводити децентралізацію, у нас займалися театральними виставами, граючи великих політиків. Після Кучми центр тільки узурпував владу в своїх руках, а на місцях обмежував можливості", – цитує видання очільника Кабміну.

Нагдадаємо, Гройсман відвідує Запоріжжя та область сьогодні, 15 червня. Окрім форуму він взяв участь у церемонії відкриття зернового терміналу "Нібулон" та футбольного поля у школі в селі Біленьке. Також він має виступити на урочистих зборах з нагоди Дня медичного працівника, ознайомитися із ходом будівництва мостів через Дніпро та оглянути відремонтовану злітно-посадкову смугу в аеропорту "Запоріжжя".