Загрузка...
Загрузка...

Це просто щось з чимось… Під час віче в центрі Львова Садовий ТАКЕ сказав, що всі ледь не впали. Ви повинні це знати


У неділю, 25 червня, під стінами ратуші відбулось загальноміське віче. За різними оцінками, участь у мітингу взяло від 3 до 5 тисяч львів’ян. Мітинг тривав близько години та завершився мирно.

Акція розпочалась із хвилини мовчання за загиблими в зоні АТО. Перед мешканцями міста виступили мер Львова Андрій Садовий, народні депутати Олег Березюк та Ірина Подоляк, колишня заступниця голови Львівської облради Парасковія Дворянин, депутати з Київської області та з Харкова та інші. Політики вкотре закликали мешканців не бути байдужими до сортування сміття.

Передает:http://korupciya.com/
«Рік часу місто знаходиться в сміттєвій блокаді. Це дуже важко собі уявити в нормальному світі, в нормальній країні: всі полігони в нашій державі закриваються для того, щоб ми не могли кожного дня вивозити відходи. Ми очікували на братську допомогу тих людей, які працюють в державних органах. На превеликий жаль, ми її не отримали», – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Мер міста подякував народним депутатам від «Самопомочі» Олегу Березюку, Оксані Сироїд та Тарасові Пастуху за те, що вони розпочали голодування під стінами Адміністрації президента. За словами Андрія Садового, тільки після цього зібралась державна комісія з надзвичайних ситуацій, яка прийняла рішення відкрити сміттєві полігони для вивезення ТПВ зі Львова.

Приблизно десяток невідомих агресивно налаштованих чоловіків намагались зірвати проведення віче. Чоловіки із криками «Ганьба!» і показово демонстрували посвідчення учасників АТО.