Загрузка...
Загрузка...

ТЕРМІНОВО!!! Через страшну хворобу госпіталізовано 22 дитини, дізнайтеся всі подробиці, щоб вберегти своє чадо


Внаслідок спалаху гострого інфекційного захворювання у дитячому закладі санаторного типу «Лазурний» на базі санаторію «Лазурний» у м.Бердянськ Запорізької області захворіли 30 дітей, з них 22 госпіталізовано.

Передает:http://korupciya.com
Як повідомили у Держпродспоживслужбі, фахівці проводять санітарно-епідеміологічне розслідування умов та причин виникнення зазначеного спалаху. На базі оздоровчого закладу розгорнута госпітальна база на 30 ліжок, станом на сьогодні – 21 липня – до інфекційного відділення госпіталізовано 22 дитини. Видано розпорядження про призупинення функціонування харчоблоку даного закладу та підготовлено матеріали про ускладнення санітарно-епідемічної ситуації у дитячому закладі до місцевого управління Національної поліції України та позов до суду про призупинення діяльності цього закладу.

У відомстві підкреслили, що дитячий заклад санаторного типу «Лазурний» напередодні п’ять разів був обстежений спеціальною комісією щодо готовності до прийому дітей в літній період. За висновком комісії, заклад не був готовий до функціонування та прийняття дітей, що підтверджують відповідні акти, які комісія передала керівництву «Лазурного». Однак, попри це, станом у закладі перебувало на оздоровленні та відпочинку 261 дитина, 247 із них з Дніпропетровської області.