Загрузка...
Загрузка...

Ryanair йде з України


Відомий ірландський лоукостер Ryanair йде із України через недотримання раніше досягнутої угоди із Міністерством інфраструктури України та посадовцями аеропорту "Бориспіль".

Про це йдеться у заяві авіакомпанії.

Передает:http://24tv.ua/
"Ми скасували запланований прихід до України після невиконання київським аеропортом угоди, яку підписали у березні цього року із Міністерством інфраструктури, посадовими особами аеропорту та чинним генеральним директором аеропорту паном Рябікіним", – пояснили у Ryanair.

Київський аеропорт вирішив захистити авіаквитки за високими тарифами (включаючи Міжнародні Авіалінії України) та позбавити українських споживачів доступу до найнижчих авіапакетів у Європі та найширшої маршрутної мережі. Як наслідок, Ryanair не має іншого вибору, окрім скасування 4 нових маршрутів Києва та 7 нових львівських маршрутів, що призведе до втрати понад 500 тисяч пасажирів та 400 робочих місць,
– йдеться в заяві.

У Ryanair вибачаються перед клієнтами, які вже встигли забронювати квитки за низькими тарифами. Відзначається, що зі всіма зв'яжуться по електронній пошті та повернуть кошти за скасовані рейси.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян підтвердив цю інформацію на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, планувалося, що з жовтня 2017 року українці також зможуть подорожувати найдешевшим європейським лоукостом Ryanair. Літаки ірландської авіакомпанії планували здійснювати рейси з аеропортів Києва та Львова до низки європейських країн за досить привабливими бюджетними цінами.

10 липня стало відомо, що відомий ірландський лоукостер Ryanair може оголосити про скасування авіапольотів в Україну. Згодом на офіційному сайті авіакомпанії Ryanair зникла можливість придбати квитки з України у країни Європи і назад.