Загрузка...
Загрузка...

Сенсація: вбивцею Вороненкова виявився екс-чоловік відомої співачки


Стало відомо, хто став організатором гучного вбивства депутата Держдуми Дениса Вороненкова в Києві
Передает:https://politeka.net/ua
Як заявив генпрокурор Юрій Луценко, замовником виявився російський “злодій в законі” Володимир Тюрін.
З’ясувалося, що рішення про вбивство Вороненкова було прийнято ФСБ для того, щоб усунути його, як цінного свідка в міжнародних судах проти РФ.“Розслідування вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова і замаху на його охоронця завершено. Вдалося встановити всіх учасників причетних до вбивства, вдалося відтворити все – від підготовки до затримання”, – заявив генпрокурор.
Також Луценко нагадав, що гучне вбивство скоїв українець Павло Паршов.
“Йому допомагали Василенко, Тарасенко і Левенець. Василенко затриманий, а Тарасенко та Левенець знаходяться в розшуку”, – додав він.
Повідомляється, що Тюрін Володимир Анатолійович відомий як лідер злочинного угруповання. Крім іншого, замовник мав особистий мотив – 8 років він був цивільним чоловіком Максакової, яка під час вбивства була дружиною Вороненкова.
Нагадаємо, як раніше писала Politeka, за словами генерального прокурора Юрія Луценка, замовник вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова перебуває на території РФ. Він має відношення до злочинних кіл РФ, також жваві контакти зі спецслужбами РФ.
Також, у справі про вбивство екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, крім Ярослава Тарасенка, з’явилися нові фігуранти.