Загрузка...
Загрузка...

ТЕРМІНОВО! Кремль жорстко заявив: якщо США надасть Україні летальну зброю, ми в свою чергу будемо …


У разі надання американською стороною такого виду летального озброєння, як протитанкові ракетні комплекси FGM – 148 Javelin, це може стати причиною чергового загострення військового конфлікту на Донбасі, інформує replyua.net з посиланням на російські ЗМІ. 

Передает:best-info
Зокрема, у Кремлі побоюються, що таким чином Вашингтон прагне почати випробування озброєння, у якому під час військової операції в Сирії були виявлені певні недоліки. Окрім цього, російська сторона наголосила, що FGM – 148 Javelin є лише одним з видів летального озброєння, яке США можуть незабаром передати Україні. У даному випадку головна роль відводиться саме політичному прецеденту.

Як відомо, ще будучи претендентом на посаду американського держсекретаря, Рекс Тіллерсон, виступаючи перед представниками комітету з міжнародної політики, заявив про існування загрози для Сполучених Штатів з боку Росії та наголосив на необхідності надати Україні летальну зброю.

З урахуванням цього, Росії не заперечують можливості переходу до дій на випередження, тому в Кремлі назвали нинішню позицію США та Північноатлантичного альянсу загрозою для інтересів Росії.