Загрузка...
Загрузка...

Мрія стала реальністю: українцям порадили, де задешево придбати авто


Мрія українців про хороший автомобіль за доступною ціною стала реальністю

Компанія Авто Імперія вже 6 років займається доставкою машин на європейських номерах: це легальний бізнес, який наблизив багатьох українців до мрії: хороший автомобіль за доступною ціною.

Передает:tochkazoru
Спочатку була Литва, Латвія, Польща, Чехія, Болгарія – автологісти компанії Авто Імперія доставили в Україну пона 3 тисяч машин з європейськими номерами, але за останній рік посилилася інформаційна атака. З одного боку єврономери жорстко критикували, з іншого – підтримували і аргументували, чому українці змушені купувати «бляхи».

Сергій Тюкавкін, співзасновник Авто Імперії, коментує: «Так чи інакше, кількість запитів на автомобілі під розмитнення у нас збільшилися, тому ми почали шукати автомобільний ринок, не виснажений до меж. Мета нашої компанії – продаж якісних машин, я завжди кажу – найкращий покупець – той, який порекомендував тебе другові/ брата/ свата/ колезі і так далі. Ми дивимося кожен автомобіль фактично під мікроскоп, тому що хочемо відповідати тим стандартам, які зробили пріоритетними на самому початку роботи. На даний момент, Грузія – ідеальне місце для покупки автомобілів з Америки з розмитненням за пільговим акцизом».

Команда Авто Імперії налагодила канал постачальників кращих автомобілів з США: ми розглядаємо тільки машини в хорошому стані, реальним пробігом і перевірені за спеціальним win-кодом. Приблизна вартість машини (на прикладі Фольцвагена Джети 2011 року) = 4500$ (реальна вартість такого автомобіля в Грузії) + 3500$ (за розмитнення в Україні). +1000 послуги. Виходить, що хороша машина з США під розмитнення в Україні обходиться нашим клієнтам приблизно 9000-10.000$ під ключ. Аналогічний автомобіль в Україні стоїть на 3000-4000$ дорожче.

Максим Соловйов , співзасновник компанії Авто Імперія, розповідає: «Ми привозимо машини з Грузії під розмитнення за найбільш вигідною ціною в Україні. У компанії Авто Імперія давно налагоджений механізм – від підписання договору з клієнтом до перевірки, покупки і розмитнення автомобіля проходить 7-14 днів. Всі клопоти, пов’язані з документами, наші менеджери беруть на себе. Клієнт може поїхати за автомобілем разом з нами або повністю довірити питання нашим автотехнологам. Різниці немає, тому що в будь-якому випадку, ми відповідає за результат».