Загрузка...
Загрузка...

ЕКСКЛЮЗИВ! ДРУЖИНА СААКАШВІЛІ ЗРОБИЛА ОФІЦІЙНУ ЗАЯВУ ЩОДО ЗАТРИМАННЯ ЇЇ ЧОЛОВІКА


Заява була оприлюднена на її сторінці в фейсбук, грузинською та англійською мовами.

Передает:infopole
“Тепер, коли мій чоловік був затриманий українською владою, ми повинні підняти свій голос на захист його справи.

Очевидно, що Мішу затримано з суто політичних міркувань. Його неодноразово залякували після рішення перейти в опозицію приблизно рік тому. Але, незважаючи на ці загрози, він вирішив повернутися з Польщі до України, продовжити свою боротьбу і показати свою повну відданість справі допомоги Україні.

Саме український уряд запропонував йому кілька років тому робити те, що він вміє найкраще: боротися з корупцією, і таким чином звільнити ресурси для економічних та інституційних реформ, які швидко розвивають країну. Він це зробив у Грузії, і він може це зробити в Україні, з таким же чи навіть більшим успіхом, оскільки Україна має величезний потенціал. І успіх України також став би і успіхом Грузії.

Як з’ясувалося, український президент і члени кабінету міністрів не бажали проводити необхідні реформи для боротьби з розгулом корупції в країні. Міша швидко наблизився до їхніх ділових інтересів та багатомільйонних імперій, тож його ініціативи були заблоковані. Коли він створив опозиційну партію, український президент зайшов настільки далеко, що забрав єдине громадянство, яке мав Міша на той момент: українське.

І тепер ми є свідками того, що з боку українського уряду є остаточним боягузством: арешт апатрида за наспіх сфабрикованими звинуваченнями, щоб змусити його замовкнути. Це не спрацює. Українці, за підтримки міжнародного співтовариства, покажуть, що така поведінка проти політичних опонентів є незаконною та неприйнятною.”

Sandra Roelofs / სანდრა რულოვსი